Başkan'ın Mesajı

Değerli hemşerilerim;

Balya Belediyesi olarak birçok ilki gerçekleştirdik. “Olmaz, yapılamaz, imkansız” denilen işleri bir bir gerçekleştirdik. Altyapı, üstyapı, konut... Balyamızı yüksek bir seviyeye taşıdık. Bütün bunları sizin desteğiniz ile başardık.

Sizlerin takdirleriyle geldiğimiz görevimizde, ilk günden bu yana karşılıklı samimiyet, sevgi ve saygı içerisinde doğup büyüdüğümüz topraklara; memleketimiz  Balya'ya hizmet etmenin manevi hazzını yaşamaya devam ederken daha güzel bir Balya için var gücümüzle çalışıyoruz.

Çağımızın ekonomik gelişmeleri ile uyumlu stratejik hedeflerin maksimum düzeyde gerçekleştirilmesi için Balya Belediye Başkanlığı olarak saydamlık, eşit muamele, güvenirlik  ilkeleri rehberliğinde halkımıza hizmetlerimizi sunmaktayız.

Şehitlerimizin kanlarıyla bedel ödedikleri bu vatan topraklarına ve milletimize karşı olan  sorumluluğumuzun bilincindeyiz.Bizim tek sevdamız vardır, o da vatan ve millet sevdasıdır.Ay yıldızlı al bayrağımıza karşı duyduğumuz karşılıksız sevdadır. Bizim yolumuz bellidir, o da Balya Halkına Yüce Türk Milletine hizmet etmek yoludur.

Sizlerin bize verdiğiniz yetkiyle Belediye meclis üyelerimiz ve tüm belediye çalışanlarımızla birlikte, tüm zorlukları aşarak sizlere hizmet etmek için özverili bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Daha nice büyük başarıların altına birlikte imza atacağız, bunun mutluluğunu birlikte yaşayacağız.

“Devlet hayat uğruna var olur. “İyi bir hayat” uğruna var olmaya devam eder.”

Selam, saygı ve sevgilerimle...

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN