• Bu Hafta Neler Yaptık

  BU HAFTA NEREDE ÇALIŞTIK!- Cumhuriyet Meydanımızda İftar soframızda #Ramazan’ın bereketini hemşehrilerimiz ile hep birlikte paylaştık.- İlçemizde kadınlarımızın girişimi ile Üreten eller pazarımız hemşehrilerimize hizmet vermeye devam ediyor.- İlçemiz kabristanlığında ekiplerimizce çevre düzenleme çalışmaları devam etmektedir.- Belediyemizin araç filosuna kendi kaynaklarımızla aldığımız 2 adet hizmet aracını kazandırdık.- Ören Mahallemizde bulunan aşevinde boyama çalışmaları ekiplerimizce tamamlanmıştır.- İhmallerle yıkım ve yok oluş tehlikesi altında olan ilçemizin hazinesi tarihi kalıntılarımızın restore edilmesi için gerekli görüşmelerimizi gerçekleştiriyoruz.- Yenikavak Mahallemizde imam evinin yapımı için ekiplerimizce gerekli çalışmalar devam etmektedir.- İlçe genelinde Temizlik İşleri ekiplerimizce temizlik çalışmaları titizlikle devam ediyor.- İlçe genelinde tüm mahallelerimizde bulunan mezarlıklarda gerekli ilaçlama çalışmaları ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor.- Belediyemize kazandırdığımız depomuzda gerekli düzenlemeler ekiplerimizce gerçekleştiriliyor.- İlçe merkezi ve mahallelerimizde alt yapı çalışmalarından sonra bozulan parke taş döşemeleri ekiplerimizce tamir edilmeye devam ediyor.- İlçemizde araç fenni muayene hizmeti periyodik aralıklarla devam etmektedir.- İlçemiz Karakuzu mevkiinde stabilize yol çalışması ekiplerimizce tamamlanmıştır. - Belediyemize kazandıracağımız araç bakım ve tamirhane çalışmaları ekiplerimizce tüm hızıyla devam etmektedir.- Zabıta Amirliğimizce sizlerin kaliteli hizmet alabilmesi ve menfaatlerinizin korunması amacıyla denetimler devam etmektedir.- İlçe merkezimizde yeşil alan ve park yapımı için çalışmalarımız ekiplerimizce devam ediyor.- Belediyemize ait atölyemizde üretim çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

  DEVAMINI OKU
 • İftar Soframızda Ramazan'ın Bereketini Birlikte Paylaşalım

      15 Nisan Cuma Günü ilçemiz Cumhuriyet Meydanı’nda belediyemiz tarafından tertip edilen iftar yemeğimizde siz kıymetli hemşehrilerimizi de aramızda görmekten onur duyarız.

  DEVAMINI OKU
 • Bu Hafta Neler Yaptık

      BU HAFTA NEREDE ÇALIŞTIK!- İlçemize kazandıracağımız düğün salonu için gerekli çalışmalar devam ediyor. - Yenikavak Mahallemizde imam evinin yapımı için ekiplerimizce gerekli çalışmalar devam etmektedir. - İlçemizde kadınlarımızın girişimi ile Üreten eller pazarımızın açılışını gerçekleştirdik. - İlçemiz kabristanlığında ekiplerimizce çevre düzenleme çalışmaları devam etmektedir. - Ilıca Mahallemizde stabilize yol çalışması ekiplerimizce gerçekleştirilmektedir. - İlçe genelinde Temizlik İşleri ekiplerimizce temizlik çalışmaları titizlikle devam ediyor. - Görüşmelerimiz sonucu başlatılan 2. etap TOKİ çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. - İlçe genelinde tüm mahallelerimizde bulunan mezarlıklarda gerekli ilaçlama çalışmaları ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. - Dereköy Mahallemizde İmam evinin boya çalışmaları ekiplerimizce gerçekleştiriliyor. - İlçe merkezi ve mahallelerimizde alt yapı çalışmalarından sonra bozulan parke taş döşemeleri ekiplerimizce tamir edilmeye devam ediyor. - Belediyemize kazandırdığımız depomuzda gerekli düzenlemeler ekiplerimizce gerçekleştiriliyor. - İlçemizde araç fenni muayene hizmeti periyodik aralıklarla devam etmektedir. - Alidemirci Mahallemizde abdesthane yerinde gerekli tadilat çalışmaları ekiplerimizce tamamlanıyor. - Belediyemize kazandıracağımız araç bakım ve tamirhane çalışmaları ekiplerimizce tüm hızıyla devam etmektedir. - Zabıta Amirliğimizce sizlerin kaliteli hizmet alabilmesi ve menfaatlerinizin korunması amacıyla denetimler devam etmektedir. - İlçe merkezimizde yeşil alan ve park yapımı için çalışmalarımız ekiplerimizce devam ediyor. - Zabıta ekiplerimizce soğuk havada dışarıda kalan canlılarımıza gerekli mama desteği sağlanmıştır. - Belediyemize ait atölyemizde üretim çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

  DEVAMINI OKU
 • 2022 Yılı Nisan Ayı Belediye Meclis Toplantısı

          Nisan ayı belediye meclis toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantıda aldığımız kararların ilçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.        Meclis kararlarına belediyemiz web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  DEVAMINI OKU
 • Üreten Eller Pazarı

      Belediye olarak Balya’da "Üreten Eller Pazarı" el işi ve yöresel ürünleri hemşehrilerimiz ile bir araya getiriyoruz. Açılışına İlçe Kaymakamımız Mustafa Şeker'in de katıldığı "Üreten Eller Pazarı" nda emekçi kadınlarımızın tezgahlarını ziyaret ederek ürettikleri ürünleri görme fırsatında bulundu.

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz