• Balyamızı Güzelleştiriyoruz

      Balya genelinde çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ederken ilçe merkezimizde tüm yeşil alanlarda bakım, fidan ekimi, yabani ot temizleme ve peyzaj düzenleme çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

  DEVAMINI OKU
 • 2022 Yılı Mayıs Ayı Belediye Meclis Toplantısı

          Mayıs ayı belediye meclis toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantıda aldığımız kararların ilçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.        Meclis kararlarına belediyemiz web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  DEVAMINI OKU
 • Balya'da Bayramlaşma

      Bayramlar birlik ve beraberliği örf ve âdetlerimizle süsleyip; geçmişten devraldığımız mirasın nesilden nesile aktarılmasını sağlayan sevgi günleridir. Başkanımız Orhan GAGA ile birlikte bugün ilçemiz Cumhuriyet Meydanında kıymetli hemşehrilermiz ile bir araya gelerek bayramlaştı.

  DEVAMINI OKU
 • Balya da Ramazan Bir Başka...

      Balya Belediyesi Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında 26.04.2022 tarihinde Ilıca Mahallemizde eski Ramazan geleneklerimizi yaşatmak adına Hacivat Karagöz gölge oyununu ve Balya'lı gençlerimiz tarafından müzik dinletisini hemşehrilerimiz ile buluştu.

  DEVAMINI OKU
 • Balyalı Çocuklar Bayramlarını Doya Doya Yaşadı

      Balya Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenlediği etkinliklerle çocukların bayramlarını gönüllerince kutlamasına imkan tanıdı. Balya futbol sahasında gerçekleştirilen organizasyonda çocuklar eğlenceli vakit geçirdi.

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz