• 2023 YILI TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI

          Temmuz Ayı Belediye Meclis toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantıda aldığımız kararların ilçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.        Meclis kararlarına belediyemiz web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz

  DEVAMINI OKU
 • 2'inci Balya Yağlı Güreşleri

      İkincisini düzenlediğimiz 2. Balya Yağlı Güreşleri tamamlandı. Kıran kırana geçen müsabakalar sonucunda finalde rakibi Süleyman BAŞAR'ı yenen Abdullah GÜNGÖR başpehlivan oldu.

  DEVAMINI OKU
 • Orhanlar Panayıra Hazır

      Başkan Orhan GAGA ve beraberindeki heyet ile birlikte Orhanlar Mahallemizde devam eden parke taş döşeme ve panayır alanının çevre düzenleme, çalışmalarını yerinde kontrol ederek 13-14 Haziran tarihlerinde mahalle de yapılacak panayır için gerekli talimatlarını verdi. Katılımın yüksek olması beklenen panayırın eksiksiz yapılabilmesi için belediye ekipleri aralıksız çalışmalarına devam etmektedir.

  DEVAMINI OKU
 • Bahar Kupası Başladı

      Balya Bahar Kupası başladı. Her yıl geleneksel düzenlenen halı saha turnuvası Başkan Orhan GAGA'nın başlama vuruşuyla başladı.

  DEVAMINI OKU
 • Balya Yağlı Pehlivan Güreşleri

      2.sini düzenlediğimiz Balya Yağlı Pehlivan Güreşlerinde olumsuz hava şartları sebebiyle bozulan güreş sahamızda gerekli çalışmalar devam ediyor. 6 Haziran 2023 Salı günü tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz.

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz