• Voleybol Turnuvası Kazananı Belli Oldu

      Balya Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesinin düzenlediği voleybol turnuvasında Balya Belediyesi Personel takımı Jandarmayı 3 -1 yenerek şampiyon olarak tamamlamıştır.

  DEVAMINI OKU
 • Bu Hafta Neler Yaptık

  BU HAFTA NEREDE ÇALIŞTIK!- Koyuneri Mahallemizde bulunan okulumuzun, Çiğdem Mahallemizde bulunan süt toplama yerinin ve Medrese Camisinin boyama çalışmaları ekiplerimizce tamamlandı. - Ilıca Mahallemizde açılacak olan Jandarma Karakolunun çevre düzenleme çalışmaları ekiplerimizce tamamlandı. - 10-11-12 Haziran Orhanlar Panayırı için gerekli çevre düzenleme çalışmaları alanda devam ediyor. - Göloba Mahallemize hizmet binasının ardından lavabo inşaatını da tamamlayarak hizmete sunduk. - İlçe genelinde Temizlik İşleri ekiplerimizce temizlik çalışmaları titizlikle devam ediyor. - İlçe merkezi ve mahallelerimizde alt yapı çalışmalarından sonra bozulan parke taş döşemeleri ekiplerimizce tamir edilmeye devam ediyor.

  DEVAMINI OKU
 • Kaşıkçı, Gökmusa ve Karadağ Mahallelerindeyiz...

      Başkanımız Orhan Gaga, beraberindeki Meclis Üyemiz Burhan AST ile birlikte  Kaşıkçı, Gökmusa ve Karadağ mahallelerini ziyaret ederek yapılacak çalışmları yerinde inceledi. 

  DEVAMINI OKU
 • Balyamızı Güzelleştiriyoruz

      Balya genelinde çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ederken ilçe merkezimizde tüm yeşil alanlarda bakım, fidan ekimi, yabani ot temizleme ve peyzaj düzenleme çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

  DEVAMINI OKU
 • 2022 Yılı Mayıs Ayı Belediye Meclis Toplantısı

          Mayıs ayı belediye meclis toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantıda aldığımız kararların ilçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.        Meclis kararlarına belediyemiz web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz