• Haziran Ayı Belediye Meclis Toplantısı

  Haziran ayı belediye meclis toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantıda aldığımız kararların ilçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.Meclis kararlarına belediyemiz web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  DEVAMINI OKU
 • Çarmık Mahallesindeyiz

      Belediye Başkanımız Orhan Gaga, Çarmık mahallemizi ziyaret ederek yapılacak olan çalışmalar hakkında mahalle sakinlerimiz ile bir araya geldi.    Eşit hizmet anlayışını, ayrıştırmamayı ve birlikte hareket etme kavramlarını 7’den 77’ye herkese aşılayan, Balya için yapılabilecek hiç bir şeyin imkansız olmadığını gösteren Başkanımız sorunları yerinde dinleyerek çözüme kavuşturyor.

  DEVAMINI OKU
 • Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği Olağan Meclis Toplantısı

      Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği'nin Edremit'te düzenlenen Olağan Meclis Toplantısına Belediye Başkanımız Orhan GAGA katıldı.     Yoğun gündem maddeleriyle toplanan Birlik oturumun ardından CHP PM Üyesi İBB Başdanışmanı Doç. Dr. Gökhan Günaydın, iklim değişikliği ve çevre sorunlarını konu alan bir konuşma gerçekleştirdi.

  DEVAMINI OKU
 • Otobüs Terminali ve İtfaiye Garajı yapımı için gerekli çalışmaları başlattık

      Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Turhan, Fen İşleri Daire Başkanı Ayhan Arık, İtfaiye Daire Başkanı Halil Yılmaz, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Gökhan Mit ve teknik personelimiz ile birlikte ilçemize kazandıracağımız Otobüs Terminali ve İtfaiye Garajı ile ilgili incelemelerde bulunduk. Terminal ve İtfaiye Garajı yapımı için gerekli çalışmalarımızı önümüzdeki günlerde başlatıyoruz.

  DEVAMINI OKU
 • Medrese Mahallesindeyiz

      Belediye Başkanımız Orhan Gaga, Medrese mahallemizi ziyaret ederek yapılacak olan çalışmalar hakkında mahalle sakinlerimiz ile bir araya geldi.    Eşit hizmet anlayışını, ayrıştırmamayı ve birlikte hareket etme kavramlarını 7’den 77’ye herkese aşılayan, Balya için yapılabilecek hiç bir şeyin imkansız olmadığını gösteren Başkanımız sorunları yerinde dinlierek çözüme kavuşturyor.

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz