• Üreten Eller Pazarı

      Belediye olarak Balya’da "Üreten Eller Pazarı" el işi ve yöresel ürünleri hemşehrilerimiz ile bir araya getiriyoruz. Açılışına İlçe Kaymakamımız Mustafa Şeker'in de katıldığı "Üreten Eller Pazarı" nda emekçi kadınlarımızın tezgahlarını ziyaret ederek ürettikleri ürünleri görme fırsatında bulundu.

  DEVAMINI OKU
 • Gençlerimiz ile Gurur Duyuyoruz

      Youth İnternational Science Fair (Genç Uluslararası Bilim Fuarı) yarışmasında yaptıkları deneyi İngilizce anlatım ile sunarak 22 Ülke arasından 2. olarak gümüş madalyayı ülkemize getiren Balyamızı ve ülkemizi temsil eden İlayda Dereli ve Ömer Efe'yi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

  DEVAMINI OKU
 • 27 Mart Dünya Tiyatro Günü ve Kütüphaneler Haftası

      Başkanımız Orhan GAGA, 27 Mart Dünya Tiyatro Günü ve Kütüphaneler Haftası sebebiyle ilçemiz Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesinde düzenlenen programa katılarak kıymetli öğrencilerimiz ile bir araya geldi. …

  DEVAMINI OKU
 • Doğanlar, Çalova ve Yazlık Mahallelerindeyiz

      Başkanımız Orhan Gaga, beraberindeki Başkan Yardımcısı Naim ÇAKIR ile birlikte  Doğanlar, Çalova ve Yazlık mahallelerini ziyaret ederek yapılacak çalışmları yerinde inceledi. 

  DEVAMINI OKU
 • Düğün Salonu için İlk Kazma Vuruldu

      Uzun zamandır proje ve kaynak oluşturma çalışmaları sürdürülen, Balya ve Balya’lıya yakışır modern Düğün Salonu çalışmalarında ilk kazma vuruldu. Tüm hızıyla yaz dönemine yetiştirmek için çalışılıyor.

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz