• Üretime Devam Ediyoruz

      Ahşap ve Metal İşleri İmalat Atölyemizde üretime devam ediyor.    Parklarda, caddelerde, meydanlarda ve vatandaşlarımızın toplu kullanım alanlarında kullanacakları bankları Belediyeye ait marangoz atölyesinde üreterek vatandaşlarımızın kullanımına sunuluyor.Tecrübeli ve işinde uzman personelimizin görev aldığı marangoz atölyesinde, dışarıdan hizmet almadan ve ekstra bütçe ayırmadan bankları kendi üretiyor. 

  DEVAMINI OKU
 • 2023 YILI TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI

          Temmuz Ayı Belediye Meclis toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantıda aldığımız kararların ilçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.        Meclis kararlarına belediyemiz web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz

  DEVAMINI OKU
 • 2'inci Balya Yağlı Güreşleri

      İkincisini düzenlediğimiz 2. Balya Yağlı Güreşleri tamamlandı. Kıran kırana geçen müsabakalar sonucunda finalde rakibi Süleyman BAŞAR'ı yenen Abdullah GÜNGÖR başpehlivan oldu.

  DEVAMINI OKU
 • Orhanlar Panayıra Hazır

      Başkan Orhan GAGA ve beraberindeki heyet ile birlikte Orhanlar Mahallemizde devam eden parke taş döşeme ve panayır alanının çevre düzenleme, çalışmalarını yerinde kontrol ederek 13-14 Haziran tarihlerinde mahalle de yapılacak panayır için gerekli talimatlarını verdi. Katılımın yüksek olması beklenen panayırın eksiksiz yapılabilmesi için belediye ekipleri aralıksız çalışmalarına devam etmektedir.

  DEVAMINI OKU
 • Bahar Kupası Başladı

      Balya Bahar Kupası başladı. Her yıl geleneksel düzenlenen halı saha turnuvası Başkan Orhan GAGA'nın başlama vuruşuyla başladı.

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz