• Şehit Mezarlarının Çevre Temizlik Çalışmaları Yapıldı

  Şehit Mezarlarının Çevre Temizlik Çalışmaları Yapılıyor. İlçemizdeki tüm Şehitlerimizin mezarları Balya Belediyesi tarafından temizlenerek, çiçek dikimi, bayrak direklerinin boyanması, bayrak yenilenmesi, bakım ve onarım çalışmaları düzenli olarakyapılmaktadır. Ayrıca Düzenli olarak da şehit ailelerini ziyaret eden Başkan GAGA, vatanımız uğruna can veren şehitlerimizden dualarını eksik etmediğini ve ailelerinin her daim yanında olduğunu ifade ediyor.

  DEVAMINI OKU
 • Bu Hafta Neler Yaptık

  BU HAFTA BALYAMIZ İÇİN NEREDE ÇALIŞTIK! Köy ve belde statülerini kaybederek mahalleye dönüştürülen yerleşim birimlerini ''KIRSAL MAHALLE'' statüsüne dönüştürmek adına muhtarlarımız ile ilgili görüşmelerimizi gerçekleştirdik. Kırsal Mahallelerimizde gece gündüz çalışmalarımızı sürdüyor her zaman birlikte ve iç içe olmaya devam ediyoruz. Koyuneri Mahallemizde parke taş döşeme çalışmaları ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle ilçemizde görev yapan değerli öğretmenlerimizi ve emekli öğretmenlerimizi ziyaret ederek günlerini kutladık. Çiğdem Mahallemizde bulunan hizmet binalarının boyama çalışmaları ekiplerimizce tamamlandı. İlçemize kazandıracağınız yeni sanayi sitesinin menfez çalışmaları ekiplerimizce gerçekleştiriliyor. İlçe genelinde Temizlik İşleri ekiplerimizce temizlik çalışmaları titizlikle devam ediyor. Zabıta Amirliğimizce sizlerin kaliteli hizmet alabilmesi ve menfaatlerinizin korunması amacıyla denetimler devam etmektedir. Belediyemize ait atölyemizde üretim çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

  DEVAMINI OKU
 • YAĞLI GÜREŞ TEKRAR BALYA'DA

      Balya'da ata sporu tekrardan yaşayacak.18 Mayıs 2022 tarihinde 2. sini düzenleyeceğimiz Yağlı Güreş etkinliğimize tüm halkımız davetlidir. 

  DEVAMINI OKU
 • 2. Balya Gümüşköy Sonbahar Buluşması

      15-16 Ekim 2022 2. Balya Gümüşköy Sonbahar Buluşması tüm doğa tutkunu ve kamp severlerin katılımıyla gerçekleştirildi.

  DEVAMINI OKU
 • Balya Belediyespor Hazırlıklara Başladı

  Balya Belediyespor 2022-2023 futbol sezonu hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. İlçe Atatürk stadında Yenisanayi Spor ile hazırlık maçında karşılaşan iki takım arasındaki maç karşılıklı goller ile 1-1 sonuçlandı.

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz