• Muhtar İstişare Toplantısı

      Başkan Orhan GAGA ile birlikte Başkan yardımcıları Naim ÇAKIR ve İksan DURAN katılımları ile Muhtarlar ile istişare toplantısı gerçekleştirildi.  Depreme yönelik önlemlerin konuşulduğu toplantıda Başkan GAGA alınacak önlemleri ve deprem konusunda yapılan çalışmalar hakkında muhtarları bilgilendirdi.

  DEVAMINI OKU
 • DEPREM YARDIM TIRLARI YOLA ÇIKTI

      Balya Belediyesi, merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve birçok ili etkileyen 7,7 büyüklüğündeki depremin ilk dakikalarından itibaren bölgeye yardım göndermek için tüm birimlerini seferber etti. Başkan GAGA’nın çağrısının ardından Balya Belediyesine akın eden vatandaşlar yardım malzemelerini teslim etti. Saatler içerisinde dolan 2 TIR bölgeye hareket etti.    Ertesi gün 1 TIR ve Çöp Toplama aracımızı bölgeye sevk ettik.

  DEVAMINI OKU
 • 2023 YILI TERAZİ BEYAN DUYURUSU

  Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Tartı Aletleri Muayene Yönetmeliğinin 6. Maddesine göre (Periyodik muayenelerin ilanı, müracat zamanı ve sorumluluklar) 2023 yılı periyodik muayene beyan verme süresi 02.01.2023 - 28.02.2023 tarihleri arasında gerekli müracatlar Zabıta Amirliğine yapılacaktır.

  DEVAMINI OKU
 • Bu Hafta Neler Yaptık

  Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce;✅Beyalan Mahallemizde stabilize yol çalışması ekiplerimizce gerçekleştiriliyor.✅Dereköy Mahallemizde yağmur suyu için gerekli kanal çalışmaları ekiplerimizce tamamlandı.✅Koyuneri Mahallemizde parke taş döşeme çalışmaları ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor.✅Mahallelerimizde bulunan hizmet binalarının boyama çalışmaları ekiplerimizce yapılıyor.✅Bengiler Mahallemizde belediyemize ait hizmet binasının gerekli bakım çalışmaları ekiplerimizce tamamlandı.✅İlçe genelinde Temizlik İşleri ekiplerimizce temizlik çalışmaları titizlikle devam ediyor.✅Zabıta Amirliğimizce sizlerin kaliteli hizmet alabilmesi ve menfaatlerinizin korunması amacıyla denetimlere devam etmektedir.✅Belediyemize ait atölyemizde üretim çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

  DEVAMINI OKU
 • HOŞGELDİN BEBEK

      9 aylık serüvenin sonunda tarifi olmayan birçok duyguyu bir arada yaşayan ailelerimizin sevincini yürekten paylaşıyoruz. İlçemizdeki yeni doğum yapan ailelerin evlerine ziyaret gerçekleştiriyoruz. Ziyarete gidilen ailelere destek olmak adına bebeklerin temel ihtiyaçlarını kapsayan çantayı onlara hediye ediyoruz. 

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz