• Muhtarlar Günü

       Muhtarlar Günü sebebiyle Kaymakamımız Mehmet Buğra KATIRCI katılımı ile ilçemiz Cumhuriyet Meydanında muhtarlarımız ile birlikte çelenk koyma töreni gerçekleştirildi. Törenin ardından ilçemiz Çok Amaçlı Salonunda muhtarlarımız ve eşleri ile bir araya gelindi.

  DEVAMINI OKU
 • Bengiler ve Müstecap Mahallesindeyiz

        Başkanımız Orhan GAGA, Başkan Yardımcılarımız İksan DURAN ve Naim ÇAKIR ile birlikte Bengiler ve Müstecap Mahallesinde vatandaşlarımız ile bir araya geldi. Yıkılan köprü yerine yenisi yapılan köprüde incelemelerde bulundu.

  DEVAMINI OKU
 • Yeni Sanayi Sitesi Projesi

           Başkanımız Orhan GAGA Balya'daki sanayi esnaflarımız ile buluştu. Yeni yapılacak sanayi projesi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Esnaflarımız konu ile alakalı bilgilendirildi.

  DEVAMINI OKU
 • Muhtarlarımız ile Bigadiçteyiz

  Ortak Projemiz Balıkesir kapsamında bugün Balya muhtarlarımız Bigadiç’te bir araya geldi. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, 20 ilçedeki muhtarların kültür hazinelerini birbirlerine aktarmaları ve diğer ilçelerde edindikleri tecrübeleri kendi ilçelerinde de kullanabilmeleri için muhtarlıklar arası ziyaret projesi başlattı. Bugün 46 mahalle muhtarımız ile birlikte Bigadiç ilçemizdeydik.

  DEVAMINI OKU
 • Orhanlar, Danişment ve Kayapınar Mahallesindeyiz

  Başkanımız Orhanlar, Danişment ve Kayapınar Mahallelerini ziyaret ederek Muhtarımız ile birlikte yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz