• Medrese Mahallesindeyiz

      Belediye Başkanımız Orhan Gaga, Medrese mahallemizi ziyaret ederek yapılacak olan çalışmalar hakkında mahalle sakinlerimiz ile bir araya geldi.    Eşit hizmet anlayışını, ayrıştırmamayı ve birlikte hareket etme kavramlarını 7’den 77’ye herkese aşılayan, Balya için yapılabilecek hiç bir şeyin imkansız olmadığını gösteren Başkanımız sorunları yerinde dinlierek çözüme kavuşturyor.

  DEVAMINI OKU
 • Sel Felaketi

      Ilıca, Yenikavak ve Yarışalan Mahallelerimizde etkili olan fırtınalı yağışın oluşturduğu hasarı gidermek için ekiplerimiz bölgede çalışmalarına başladı. Yarışalan’a giden yoldaki köprünün yağıştan dolayı göçmesi nedeniyle ulaşım Karacahisar Mahallemiz istikametinden yapılacaktır.    Bugün sabah saatlerinden itibaren ekiplerimizle birlikte zarar gören vatandaşlarımızın yaralarını sarmaya çalışıyoruz. Balya Belediyesi olarak tüm saha ekiplerimizle 7/24 çalışmaya devam ediyoruz.

  DEVAMINI OKU
 • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları

  Cumhuriyet Meydanımızda gençlerimiz ile birlikte sosyal mesafe ve bireysel hijyene dikkat ederek, İstiklal Marşı’mızı söyledik coşkumuzu hep beraber yaşadık ardından “Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi” ve “Gençliğin Ataya Cevabını” seslendirdik. Balyanın gençleri, Atatürk'ün yolunda devrimlerinin yılmaz savunucusu olmaya devam ediyor!19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun

  DEVAMINI OKU
 • Mayıs Ayı Balya Belediyesi Meclis Toplantısı

  Mart ayı belediye meclis toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantıda aldığımız kararların ilçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.Meclis kararlarına belediyemiz web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  DEVAMINI OKU
 • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konulu Resim ve Şiir Yarışması

  Balya'mızın sevgili çocukları resimler ve şiirler sizden hediyeleriniz bizden. Düşünceleriniz kadar renkli, diliniz kadar tatlı 23 Nisan konulu şiir ve resimlerle Balya Sokaklarını donatalım.Yarışmaya katılım sağlayan her ilköğretim çağında ki çocuklarımıza hediyeler  verilecektir. Şiir ve resim kategorilerinin 1.2. ve 3.'lerine özel hediyeler verilecektir.21 Nisan Çarşamba gününe kadar resim ve şiirlerinizi belediyemize ulaştırmanız gerekmektedir. Mahallelerimizden ulaştırma imkanı olmayan çocuklarımız ise mahalle muhtarlarımıza resim ve şiirlerini ulaştırabilirler.İrtibat Tel: 0505 668 83 39                0266 486 10 01 - 153

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz