• Mart Ayı Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı

      Balıkesir Büyükşehir Mart ayı meclisine katılmadan önce parti grup toplantımızı gerçekleştirdik ve ardından Balıkesir Büyükşehir Meclis Toplantımıza, meclis üyelerimiz ile birlikte katılım sağladık. Alınan kararlar ilçemiz ve Balıkesir’imiz için hayırlı olsun.

  DEVAMINI OKU
 • Defneye Nefes Ol

  SMA Tip-1 hastası Defne bebeğimiz için ilçemiz Cumhuriyet Meydanında düzenlenen kermese katılım sağladık. Tüm hemşehrilerimizin de desteklerini bekliyoruz.

  DEVAMINI OKU
 • Denetimler Devam Ediyor

  COVİD-19 pandemisine karşı alınan tedbirlere uyulmasıyla ilgili Zabıta Amirliğimizce ilçemiz genelinde bulunan işletmelerde, okullarda ve pazarlarda denetimler devam ediyor. 1 Mart itibariyle ülkemiz genelinde kontrollü normalleşme sürecine geçilmesiyle birlikte yüksek riskli iller arasında yer alan bölgemizde denetimlere sıkı şekilde devam ediyoruz.

  DEVAMINI OKU
 • Covid-19'u Hep Birlikte Yeneceğiz

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Balya’lılara hediyesi otobüsümüz aktif olarak hizmet etmeye devam ediyor. Mahallelerimizde Covid-19 aşısı olacak kıymetli hemşehrilerimizi ücretsiz otobüs servisimiz ile ilçe hastanemize taşıyoruz. Bu hastalık ile hep birlikte mücadele edeceğiz. Aşı sırası gelen vatandaşlarımızın mahalle muhtarı ile irtibata geçerek ulaşım için randevu oluşturmaları gerekiyor. Muhtarlarımızın da araç temini için Muhtarlık İşleri Müdürümüz Cihan MENEVŞE ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.

  DEVAMINI OKU
 • 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü

  Belediye Başkanımız Orhan Gaga 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü sebebiyle ilçemizde çalışan emekçi kadınlarımıza bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkanımız Orhan Gaga: “Bizler çağdaş Atatürk Cumhuriyetinde kadınların özgürlüğüne, hayatın her alanında erkeklerle eşit statüde temsil edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Kadın varsa hayat vardır. Çalışan, üreten, mücadele eden bütün emekçi kadınlara selam olsun. Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz