• Üretim Hız Kesmeden Devam Ediyor

  Balya’mıza hizmet ederken maliyeti düşürüp atölyemizin daha verimli çalışması, üretimin artması için çaba sarfediyoruz. Atölyemizde yaptığımız iyileştirme ve büyümeyle birlikte hem Balya içinde hem de Balya dışındaki mahallelerimize daha fazla hizmet götürüyoruz.Daha çok çalışacak, Balya'mızı daha da güzelleştireceğiz.

  DEVAMINI OKU
 • 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü

  18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümü kutlamaları kapsamında çelenk koyma törenini gerçekleştirdik. Başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanımızın bütünlüğü ve bağımsızlığı için mücadele eden tüm şehitlerimizi saygıyla anıyoruz.18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü münasebetiyle ilçe merkezimizde düzenlenen tören sonrası ilçemizde bulunan şehit ailelerimizi ve kabirlerini ziyaret ettik. Vatan uğruna gözünü kırpmadan şehit olan hakkı ödenmez kahramanlarımızı bir kez daha saygı ve rahmetle anıyorum. Ruhları şad olsun.

  DEVAMINI OKU
 • Başkandan İstanbul Çıkartması

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu, CHP Balıkesir İl Başkanımız, İYİ Parti Balıkesir İl Başkanımız, Balıkesir İlçe Belediye Başkanlarımızla birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyemizle birlikte yapabileceğimiz projeler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğumuz çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Balya'mızı geleceğe taşıyacağımız projelerin planlandığı çağdaş, kalkınan bir kent için ilk adımları birlikte atıyoruz.

  DEVAMINI OKU
 • Danişment Mahallesindeyiz

  Danışment Mahallemizde pazaryerinde devam eden çalışmalarımızı yerinde kontrol ederek, Mahalle Muhtarımız ile çalışma yapacağımız alanlarda istişare gerçekleştirdik. Derman Belediyeciliği anlayışımız ile sizlerin hayatını kolaylaştırmak, birlikte güzel bir Balya inşa etmek için çalışıyor, ortak akılla ilçemizi birlikte yönetiyoruz.

  DEVAMINI OKU
 • ÇÖP KAMYONU YANGINI

  İlçe merkezimizde Temizlik İşleri Müdürlüğü personellerimiz tarafından çöp toplama esnasında kasada çıkan yangın itfaiye ve belediye personelimizin müdahalesi ile söndürüldü.Çıkan yangında her hangi bir can kaybı veya yaralanmanın olmaması bizleri sevindirdi.Küçük ihmaller büyük sonuçlar doğurur. Bu nedenle siz kıymetli hemşehrilerimizden konteynerlere sönmemiş sigara izmariti ve kül atılmaması hususunda duyarlı davranarak bizlere destek olmanızı rica ediyoruz.

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz